רשימת אוניברסיטאות שותפות

אנו ב- PHD, בוחרים בקפידה את המוסדות האקדמים אותם אנו מייצגים, ע"מ שיתאימו לצרכים שלך, בהיבט איכות לימודי הדוקטורט, דרישות המוסד ומחיר הלימודים. 

במשך השנים קשרנו קשרים חזקים עם מוסדות מכובדים ע"מ לאפשר לנו לתת שירות איכותי ומהימן במהלך לימודי הדוקטורט שלך.

כלל האוניברסיטאות מוכרות ב-UNESCO (ארגון החינוך של האו"מ) ועל כן מוכרות גם במשרד החינוך.

 

דוקטורט (PhD) בלימודים מרחוק בארה"ב

 

ארה"ב היא אחד היעדים הנחשבים בעולם ללימודים אקדמים בכלל וללימודי דוקטורט בפרט. תהליך הדוקטורט בארה"ב מתחיל בכלל האוניברסיטאות בלימודים בפועל של 10 קורסים (בעיקר בתחומי הסטטיסטיקה ושיטות המחקר). לימודים אלו יכולים להתקיים במוסד עצמו או בלימודים מרחוק (דרך האינטרנט). 

הלימודים באוניברסיטאות בארה"ב באופן כללי יקרים יותר מרוב מוסדות הלימוד בעולם.

דוקטורט (PhD) בלימודים מרחוק מאנגליה

 

אנגליה נחשבת ליעד אטרקטיבי ביותר עבור מבקשי תואר Ph.D ודלתות רבות נפתחות בפני בוגרים אשר למדו לדוקטורט באחת מהאוניברסיטאות אשר בשטחי הממלכה. עם זאת, לימודי הדוקטורט באנגליה לרוב מחוייבים בזמן מינימאלי של 4 שנים ובנוסף לכך התשלום לאוניברסיטאות האנגליות גבוה מאשר במקומות רבים בעולם. על הבוחרים ללמוד באוניברסיטאות אנגליות (ומתוכם אלו שהתקבלו ללימודים שם) להגיע לקמפוס האוניברסיטה לכשבוע בכל שנה של מחקר וזאת ע"מ להתדיין על הנושא הנלמד עם המנחה של עבודת הדוקטורט. ​

0082919_anglia-ruskin-university_390.jpe

 דוקטורט (PhD) בגרמניה

האוניברסיטאות הגרמניות נמצאות בשורה הראשונה של ההשכלה הגבוהה בעולם . אוניברסיטת Friedrich Schiller (ממלכתית) ממוקמת בין הראשונות בגרמניה וגבוה יותר מרוב האוניברסיטאות הישראליות בדרוג העולמי. סטודנטים ישראלים בעלי תואר שני והצעת מחקר שיעברו את הכשרתם אצלנו (PHD INSTITUTE)

יוכלו להתקבל לדוקטורט באוניברסיטה הנ"ל במגוון התמחויות וזאת לאחר שנושא הדוקטורט שבחרו יקבל את אישור האוניברסיטה.

מסגרת הלימודים היא של שלש שנים (בלימודי PART TIME) ודורשת מהסטודנט להגיע לקמפוס בגרמניה פעמיים (בראשונה לפגישה עם המנחה ולהכנת תכנית עבודה משותפת ובשנייה לצורך הגנה על עבודת הדוקטורט)

 דוקטורט (PhD) בספרד

האקדמיה הספרדית היא מהעתיקות בעולם. על כן, בספרד, ישנן אוניברסיטאות מבוססות ויוקרתיות רבות (מערכת החינוך הגבוה בספרד מדורגת 5 בעולם), אשר מציעות תוכניות לימוד ומחקר (דוקטורט) איכותיות, מגוונות ונוחות.

האוניברסיטאות בספרד כפופות לשיטת הניקוד והלימוד האירופאית, אך בניגוד למדינות מערב אירופאיות אחרות, רבות מהן מאפשרות לימוד בשפה האנגלית (גם כאשר מדובר בלימודי דוקטורט).

ביצוע דוקטורט בספרד הוא פתרון טוב לסטודנטים שרוצים לעשות דוקטורט במערב אירופה (או בארה"ב) אך לא רוצים/ יכולים לשלם את שכר הלימוד הגבוה באנגליה וארה"ב.

 דוקטורט (PhD) בקפריסין

אוניברסיטת ניקוסיה היא האוניברסיטה הפרטית הגדולה ביותר בקפריסין, עם קמפוסים בשלוש הערים הגדולות ניקוסיהלרנקה ולימסול, אולם מתוך 5000 הסטודנטים הלומדים בה, 4000 לומדים בקמפוס בניקוסיה.

מאז כניסתה של קפריסין לאיחוד האירופאי עלה באופן משמעותי מספר הסטודנטים הזרים הלומדים בקפריסין והיא הופכת לאט אבל בטוח לאכסניית לימודים מרכזית לאירופה כולה מאחר והיא משלבת רמה אקדמית טובה , עם חיים תוססים ורמת חיים ראויה.

אוניברסיטת ניקוסיה הינה אוניברסיטה מוכרת ,חברה באגוד האוניברסיטאות האירופאי ומעורבת באופן

פעיל בפרויקטים מחקרים אירופיים-מערביים.

 דוקטורט (PhD) בשוויץ

האוניברסיטאות בשווייץ כמו השוויצרים מתקתקות כמו שעון ונחשבות כמעולות בכול הנוגע לעסקים, לכלכלה ולבנקאות וכול הנובע מהם. האוניברסיטאות השוויצריות שאנחנו מייצגים דורשות מהסטודנטים עבודות דוקטורט ברמת הדיוק השווייצרית ומקיימות תהליך של הגנה על עבודת הדוקטורט על פי החוק במדינה הדורש זאת מפורשות.

שתי האוניברסיטאות שאנו מייצגים נמצאות בפרברי ציריך ומזמינות את הסטודנטים להגיע אליהם ולנצל את מתקניהם האקדמיים בכול עת.

 דוקטורט (PhD) בפינלנד

החינוך הפיני ידוע בטיבו בכול העולם , וההשכלה הגבוהה במדינה זו פותחת את שעריה בפני סטודנטים מכול העולם לבוא וללמוד בחינם באוניברסיטאות שלה.

לימודיה הדוקטורט באוניברסיטה זו נפרסים על פני שלש – ארבע שנים, והסטודנטים הזרים מתבקשים להגיע בכול חופשת קיץ להרצאות של סגל המרצים בכלל ולפגישות עם המנחה האישי בפרט.

סטודנטים שהצעותיהם תעניינה את האוניברסיטה יזכו ללימוד ולחוויה של פעם בחיים.

 דוקטורט (PhD) במזרח אירופה

Providni logo zvanicni.gif

סרביה

קורסים אקדמיים ושאינם אקדמיים עם חברת  PHD INSTITUTE

south-west-university-blagoevgrad-bulgar
image (2).png

דוקטורט (PhD) בבולגריה

 

האוניברסיטאות בבולגריה היו האוניברסיטאות הראשונות שחברת PHD ייצגה בנושא הדוקטורט. אלו הן אוניברסיטאות ותיקות מאד בעלות מגוון רחב של אפשרויות ( האחת ציבורית והשנייה פרטית) ומספר גדול של אנשי סגל אקדמיים המסוגלים לענות על שאלותיהם של מספר רב של דוקטורנטים בעת ובעונה אחת.

השיטה הבולגרית לדוקטורט זהה לשיטה המקובלת בכל אירופה (הצעת מחקר וכתיבת דוקטורט) והסטודנטים נדרשים להגיע לאוניברסיטאות פעמיים במהלך לימודיהם ובזה נכלל מפגש ההגנה. יש לנו בוגרים רבים אשר סיימו את הדוקטורט באוניברסיטאות הללו, חלקם מלמדים באוניברסיטאות ובמכללות בישראל וחלקם מאיישים תפקידי מפתח במוסדות ציבור ובחברות פרטיות.

 

דוקטורט (PhD) בסלובקיה

 

אוניברסיטת קונסטנטין הייתה בעבר האוניברסיטה לחינוך ונשארה עד היום מוסד אקדמי שעיקר התמחותו הוא בחינוך ובפסיכולוגיה למרות שהוא מכיל מחלקות אקדמיות רבות נוספות.

מסגרת לימודי הדוקטורט בקונסטנטין מחייבת כל סטודנט שהתקבל ונרשם להגיע לאוניברסיטה, לפגוש את המנחה ולהציג בפני וועדה אוניברסיטאית את הצעת המחקר שלו. בהמשך יסע כל דוקטורנט חזרה לישראל, ישמור על קשר עם המנחה באמצעות הדואר האלקטרוני ויגיע לאוניברסיטה פעם נוספת להגנה על עבודת הדוקטורט שכתב. עד כה סיימו את לימודיהם באוניברסיטה עשרות דוקטורים שנרשמו דרכנו, חלקם הגדול מלמד במכללות להכשרת מורים ובפקולטות לחינוך באוניברסיטאות שונות.

 

דוקטורט (PhD) בפולין

 

פולין נחשבת כאחת המדינות החזקות באירופה מבחינה אקדמית. האוניברסיטאות בפולין הן בעלות משקל רב בנושא פרסומים ומחקרים אקדמיים. אנו איתרנו לאחרונה שלוש אוניברסיטאות המקיפות את כל התחומים האקדמיים ואשר היו מוכנות לקלוט דוקטורנטים מישראל. בפולין קיימת לסטודנטים האפשרות לסיים את הדוקטורט בזמנם החופשי והמנחים הפולנים לקחו על עצמם ללוות את הסטודנטים שלנו באנגלית.

 

 דוקטורט (PhD) במרכז אמריקה

האוניברסיטאות במרכז אמריקה מושפעות עמוקות מהחינוך האמריקאי ורבים מאנשי הסגל שלהם הינם אמריקאים או בוגרי אוניברסיטאות אמריקאיות.

גם האוניברסיטאות במרכז אמריקה מכירות היטב את שפת המחקר ונוהלי הדוקטורט המקובלים בכלל העולם האקדמי נדרשים גם אצלם.

האוניברסיטאות במרכז אמריקה הינן היחידות שלא מחייבות להגיע אליהן לצרכי הגנה על הדוקטורט אבל מאידך הן מסתייעות בחוקרים מכל העולם על מנת לבדוק ולהעריך את עבודות הדוקטורט המוגשות להן.

יתרון גדול לאוניברסיטאות הללו קיים בעובדה שהן אינן מתייחסות לזמן הדוקטורט כאלמנט משמעותי וסטודנטים יכולים להגיש את עבודת הדוקטורט שלהם בכל זמן (לאחר שאושרה להם הצעת המחקר).

בשנים האחרונות סיימו דרכנו את הדוקטורט באוניברסיטת אצטקה כמה עשרות בוגרים, חלקם קיבלו את הדוקטורט על בסיס ספר שכתבו או פרסומים אקדמיים שעשו.